Pradiáda

PradiádaPradiádaPradiádaPradiáda
Zobraziť všetky fotky ►

Splav rieky Váh

Úsek Vrútky - Strečno cez Domašínsky meander a pomedzi Starhrad a Nový hrad Strečno.

Extremistické extremy a čo ešte príde

Ahojte, hneď na začiatku upozorňujeme, že v tomto albume sa nachádzajú fotografie z náročných situácii, a rôznymi spôsobmi sa vymykajú bežnému normálu. Album nie je vhodný pre slabšie povahy :-).

Extremistické extremy a čo ešte prídeExtremistické extremy a čo ešte prídeExtremistické extremy a čo ešte prídeExtremistické extremy a čo ešte príde
Zobraziť všetky fotky ►

Túra s hrami - október 2009

V prvý októbrový piatok sme pre zamestnancov bratislavskej softvérovej firmy zorganizovali kombinované športové podujatie. Okrem športových hier, klienti absolvovali krátku pešiu túru i výlet na bicykli. Reakcia klienta: Chcela by som sa Vám poďakovať za Váš úžasný prístup, dobrú náladu a veľmi peknú a príjemnú Túru s hrami. Tak ako ja, tak aj kolegovia boli veľmi spokojní a super sa zabávali. Držím Vám palce v ďalšej práci, nech sa Vám aj naďalej darí a ste taká krásne vysmiata :-) Ešte raz, veľká vďaka!!!

Túra s hrami - október 2009Túra s hrami - október 2009Túra s hrami - október 2009Túra s hrami - október 2009
Zobraziť všetky fotky ►

Rafting Orava - Júl 2009

Raftovali sme za "riečke" Orava za zvýšeného vodného stavu. Vo video galérii nájdete aj video z danej akcie. Náš klient o akcie povedal: "Ďakujeme veľmi pekne za super akciu, na ktorú budeme určite ešte dlho dlho spomínať :-)."

Rafting Orava - Júl 2009 Rafting Orava - Júl 2009 Rafting Orava - Júl 2009 Rafting Orava - Júl 2009
Zobraziť všetky fotky ►
1 2 3